AJTÓKILINCS MP kód K00 Ø 25 mm ST db (matt fehér)
AJTÓKILINCS MP kód K00 Ø 25 mm ST db (matt fehér)
Macska. szám:
8584138410396
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138410396
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
22 898 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410402
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
24 448 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410419
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
27 531 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410426
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
31 494 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410433
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
34 577 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410440
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
41 182 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410457
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
45 586 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138410464
|
Felület: MP FEHÉR |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
67 815 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt.
25 mm-es fogantyúprofil.
A feltüntetett ár 1 darabra vonatkozik.
Javasoljuk, hogy az ajtókilincsekhez a kívánt anyagtípusnak megfelelően vásároljon rögzítőelemeket.
Paraméterek
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
|---|---|
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP FEHÉR |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |






















































