AJTÓKILINCS MP kód K00 Ø 25 mm ST db (BS - matt fekete)
AJTÓKILINCS MP kód K00 Ø 25 mm ST db (BS - matt fekete)
Macska. szám:
8584138409765
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138409765
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 300 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
22 898 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409772
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
24 448 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409789
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
27 531 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409796
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
27 449 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409802
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
34 577 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409819
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
43 091 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409826
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 1200 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
45 586 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138409833
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 1300 mm |
Nyél hossza: 1600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
Raktáron
|
67 815 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 mm.
A feltüntetett ár 1 darabra vonatkozik.
Javasoljuk, hogy az ajtókilincsekhez a kívánt anyagtípusnak megfelelően vásároljon rögzítőelemeket.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |






















































