Ajtókilincs MP FT kód K00 Ø 25 mm UN (BS - matt fekete) - pár
Ajtókilincs MP FT kód K00 Ø 25 mm UN (BS - matt fekete) - pár
Változatok:
Macska. szám:
8584138358889
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138358889
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 300 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
48 000 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358919
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
51 082 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358940
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
57 248 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358971
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 1400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
65 173 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138359008
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
71 338 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358797
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
84 550 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358827
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 1200 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
Raktáron
|
93 357 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358858
|
Felület: MP BS (matt fekete) |
Korlát távolság: 1300 mm |
Nyél hossza: 1600 mm |
Korlátprofil méretei: 33,7 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
140 036 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet két fogantyú kétoldalas felszereléséhez szükséges rögzítőelemeket tartalmaz fából, PVC-ből, alumíniumból és üvegből. Az 1600 mm hosszú kilincs 3 fogantyúval rendelkezik.
Paraméterek
| Egyéb paraméterek | Matt |
|---|---|
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BS (matt fekete) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 1400 mm, 200 mm, 300 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm, 33,7 mm |






















































