AJTÓKILINCS MP K00 Ø 25 mm UN (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél) - pár
AJTÓKILINCS MP K00 Ø 25 mm UN (BN - Szálcsiszolt rozsdamentes acél) - pár
Változatok:
Macska. szám:
8584138358872
Válasszon egy változatot:
| Végrehajtás | Felület | Korlát távolság | Nyél hossza | Korlátprofil méretei | Min. előfizetés | Elérhetőség | Ár per db | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Végrehajtás:
8584138358872
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 200 mm |
Nyél hossza: 300 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 kevés |
3-10 nap (rendelésre)
|
25 914 Ft / kevés |
||
|
Végrehajtás:
8584138358902
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 400 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
27 641 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358933
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 300 mm |
Nyél hossza: 500 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
32 824 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358964
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 400 mm |
Nyél hossza: 600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
33 256 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358995
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 600 mm |
Nyél hossza: 800 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
39 733 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358780
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 700 mm |
Nyél hossza: 1000 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
44 052 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358810
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 900 mm |
Nyél hossza: 1200 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
52 690 Ft / db |
||
|
Végrehajtás:
8584138358841
|
Felület: MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
Korlát távolság: 1300 mm |
Nyél hossza: 1600 mm |
Korlátprofil méretei: 25 mm |
Min. előfizetés: 1 db |
3-10 nap (rendelésre)
|
72 557 Ft / db |
Leírás
Az ajtókilincs kiváló minőségű rozsdamentes acélból, más néven rozsdamentes acélból készült, és felületkezelt. A kilincs profilja 25 mm. Az UNIVERSAL (UN) készlet két fogantyú kétoldalas felszereléséhez szükséges rögzítőelemeket tartalmaz fából, PVC-ből, alumíniumból és üvegből. Az 1600 mm hosszú kilincs 3 fogantyúval rendelkezik.
Paraméterek
| 1-es típusú szerelvények | Korlát |
|---|---|
| 2-es típusú szerelvények | Ajtó |
| Tervezés | Modern |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Mark | MP |
| Felületkezelés | MP BN (szálcsiszolt rozsdamentes acél) |
| Garancia | 5 év |
| Korlát távolság | 1300 mm, 200 mm, 300 mm, 400 mm, 600 mm, 700 mm, 900 mm |
| Nyél hossza | 1000 mm, 1200 mm, 1600 mm, 300 mm, 400 mm, 500 mm, 600 mm, 800 mm |
| Korlátprofil méretei | 25 mm |






















































